Телепрограмма на 20 сентября, воскресенье

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
НАШ
7:00 Наш ранок. Головне за тиждень.
10:00 Наш марафон.
15:00 Експертиза. Головне за тиждень.
18:00 Важливе. Головне за тиждень.
20:00 Максимум. Головне за тиждень.
21:00 Наш вечір.
0:00 Наша ніч.
5 канал
5:00 Д/ф "Альпи: Снігові ландшафти".
6:00 Час новин.
6:15 Д/с "Нижче тільки пекло".
7:00 Час новин.
7:15 Д/с "Бойові машини".
8:00 Час новин.
8:10 Драйв.
8:15 Невигадані історії.
8:35 Vоїн - це я!
8:45 Натхнення.
9:00 Час новин.
9:25 Хроніка тижня.
10:00 Час новин.
10:05 Д/с "Відчайдушні часи".
11:00 Час новин.
11:05 Д/с "Відчайдушні часи".
12:00 Час новин.
12:15 Х/ф "Танцюй, танцюй".
15:00 Час новин.
15:20 Медекспертиза.
15:40 Vоїн - це я!
16:00 Час новин.
16:10 Д/с "Бойові машини".
17:00 Час новин.
17:10 Д/с "Бойові машини".
18:00 Час. Підсумки тижня з Анною Мірошниченко.
19:00 Час новин.
19:15 Спостерігач.
19:35 Stop#Реванш.
20:00 Час новин.
20:10 Машина часу.
21:00 Час новин.
21:25 Вечірній преЗЕдент.
21:30 Вечір з Яніною Соколовою.
22:00 Д/с "Щоденники Другої світової війни".
23:10 Д/с "Нижче тільки пекло".
0:00 Час новин.
0:30 Хроніка тижня.
1:00 Час. Підсумки тижня з Анною Мірошниченко.
2:00 Час новин.
2:10 Машина часу.
3:00 Час новин.
3:10 Фіз Культ Ура!
4:55 Огляд преси.
Индиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
13:00 Х/ф "Шістнадцятилітня полонянка".
14:50 Х/ф "У пошуках справедливості".
17:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:30 Т/с "Агенти справедливості".
22:40 Т/с "П'ята варта".
3:00 "Життя в іншому вимірі".
4:30 "Єврочекін".
Еспресо TV
5:45 "Унікальні дерев'яні церкви Карпат".
6:00 "Шустрова Live".
6:25 "Футбольний формат".
7:10 "Агро-Експрес".
7:20 "Суботній політклуб".
8:15 "Унікальні дерев'яні церкви Карпат".
8:25 "PRO здоров'я" з Іриною Коваль.
9:15 "Поліцейська хвиля".
9:45 "Еспресо: капітал".
10:15 Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким.
12:00 Новини.
12:10 "Суботній політклуб".
13:00 Новини.
13:05 "Студія Захід" з Антоном Борковським.
14:00 Новини.
14:05 Ток-шоу "Говорить Великий Львів", 1 ч.
15:00 Новини.
15:10 Ток-шоу "Говорить Великий Львів", 2 ч.
16:00 Новини.
16:05 "Історична правда".
16:30 "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером.
17:00 Новини.
17:05 Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким, 1 ч.
18:00 Новини.
18:10 Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким, 2 ч.
19:00 Ток-шоу "Еспресо: Дебати".
20:00 "Суботній політклуб".
21:00 "Історична правда".
21:30 "Шустрова Live".
22:00 Ток-шоу "Говорить Великий Львів".
23:45 Ток-шоу "Еспресо: Дебати".
0:10 "Поліцейська хвиля".
0:40 "Історична правда".
1:05 "Суботній політклуб".
2:00 "Студія Захід" з Антоном Борковським.
3:00 "Шустрова Live".
3:25 "Еспресо: капітал".
3:50 Ток-шоу "Червона лінія" з Сергієм Висоцьким.
Z ZIK
6:00 Деталі тижня з Катериною Романюк (повтор).
7:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).
10:00 #Новини.
10:10 Ток-шоу "15:00" (повтор).
11:00 #Новини.
11:10 Політичні скандали тижня.
11:30 Ток-шоу "19:00" (повтор).
12:00 Деталі тижня з Катериною Романюк (повтор).
13:00 #Новини.
13:20 Політичні скандали тижня.
13:40 Концерт Ірини Федишин.
15:00 #Новини.
15:10 Ток-шоу "15:00" (повтор).
16:00 Деталі тижня з Катериною Романюк.
17:00 #Новини.
17:15 Ток-шоу "19:00" (повтор).
18:00 #Новини.
18:15 Ток-шоу "19:00" (повтор).
21:00 Деталі тижня з Катериною Романюк.
22:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).
1:00 Деталі тижня.
2:00 Ток-шоу "15:00" (повтор).
4:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).
4 канал
5:15 4К.
6:00 Лікар Live.
6:20 Кепітал.
7:00 Український контекст.
7:45 Кепітал.
9:00 Соромно!
9:50 Четверта влада.
10:35 Лідер суспільної думки.
10:50 Невипадково.
11:00 Події.
13:00 Лідер суспільної думки.
13:15 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
13:40 Люди кіно.
14:00 Невипадково.
14:10 Повечір'я.
15:10 Drozdov.
15:55 Лідер суспільної думки.
16:10 4esno з Ташею Трофимовою.
16:55 Соромно!
17:45 Прямим текстом.
19:00 Невипадково.
19:05 Люди кіно.
19:25 Іду на ви.
20:35 Хто як живе?
21:20 Четверта влада.
22:05 Повечір'я.
23:05 Лікар Live.
23:25 Люди кіно.
23:45 Лідер суспільної думки.
0:00 Кепітал.
0:35 Лекторій.
1:00 Повечір'я.
2:15 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
2:40 Лікар Live.
3:00 Кепітал.
4:30 4К.