Телепрограма на сьогодні, 22 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 6 сезон, 5 еп. Прямий ефір.
23:30 "Міс Україна 2019".
1:25 Х/ф "Едвард руки-ножиці".
3:05 "Міс Україна 2019".
СТБ
14:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
21:00 "Я соромлюсь свого тіла", 6 сезон, 4 еп.
0:10 "Слідство ведуть екстрасенси".
ICTV
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:35 Х/ф "Тілоохоронець кілера".
22:50 Х/ф "Атомна блондинка".
0:55 Т/с "Невиправні", 4-6 с.
3:30 Я зняв!
4:35 Скарб нації.
4:45 Еврика!
4:55 Служба розшуку дітей.
Новий канал
19:10 Х/ф "Лиса нянька: Спецзавдання".
21:00 Х/ф "Змішані".
23:30 Х/ф "Супер Алібі".
1:20 Х/ф "Офісний розковбас".
2:40 Зона ночі.
4:50 Абзац!
2+2
17:50 Х/ф "Кікбоксер".
19:45 Х/ф "Закляті вороги".
21:15 Х/ф "Пробудження смерті".
23:00 "ПроФутбол".
0:30 "Облом.UA".
К1
18:45 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:35 Х/ф "Місяць 2112".
2:15 "Бійцівський клуб".
3:55 "Три сестри".
4:35 Мультфільми.
ТЕТ
17:00 Х/ф "Сам удома 3".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 4 сезон.
19:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
20:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 4 сезон.
21:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
22:20 Казки У Кіно.
1:30 Т/с "Домашній арешт", 10 і 11 с.
2:15 Теорія зради.
3:05 Бар "Дак".
3:50 Т/с "Віталька".
НТН
19:00 Х/ф "Золоте теля".
22:15 Х/ф "Рейд 2".
1:10 Х/ф "Арес".
2:40 "Речовий доказ".
Інтер
17:50 Х/ф "Чорний тюльпан".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Гордість і упередження".
23:00 Х/ф "Обіцянка".
1:00 "Речдок".
UA: ПЕРШИЙ
17:00 Перший на селі.
17:30 Д/ф "Індія. Слідами тигра".
18:30 Д/с "Мегаполіси".
18:55 Д/с "Супервідчуття".
20:00 Д/с "Таємниці людського мозку".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
21:55 Д/с "Світ дикої природи".
22:25 Т/с "Монро", 10 с.
23:15 Новини.
23:45 Погода.
0:00 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 ЕнеЇда.
3:20 Своя земля.
3:50 Новини.
4:15 Сильна доля.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Баранчик Шон".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Прямий ефір" з Лейлою Мамедовою.
20:50 "Хвилина щастя".
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "Владахохотала".
23:00 "Вата-шоу".
0:35 Повтори.
К2
18:00 Дачна відповідь.
19:50 Удачний проект.
23:10 Фазенда.
1:10 Телеторгівля.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
Індиго TV
17:20 Т/с "CSI: Місце злочину".
20:00 Реальна містика.
23:00 Т/с "П'ята варта".
3:25 "Життя в іншому вимірі".
ATR
17:00 Prime: Муждабаєв.
18:00 Tarih sedasi з Гульнарою Бекіровою.
18:15 Д/ф "Qarilgachlar duasi".
18:35 Bizim Aile.
19:30 Canli studio. Музичний проект.
20:00 Політична історія з Гульнарою Бекіровою.
20:45 Історія кримських татар.
21:00 Prime: Бабченко.
22:00 Persona.
23:00 Нічний ефір.
3:00 Нічний ефір.