Телепрограма на 14 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
НАШ
7:00 Наш марафон.
14:00 Максимум. Повтор.
15:00 Експертиза.
18:00 Важливе.
20:00 Максимум.
21:00 Наш вечір.
0:00 Наша ніч.
5 канал
5:00 Час новин.
5:10 Машина часу.
6:00 Час новин.
6:25 На власні очі.
7:00 Час новин.
7:10 Д/с "Бойові машини".
8:00 Час новин.
8:10 Д/с "Неймовірні винаходи".
9:00 Час новин.
9:40 Фіз Культ Ура!
10:00 Час новин.
10:10 Д/с "Відчайдушні часи".
11:00 Час новин.
11:10 Д/с "Відчайдушні часи".
12:00 Час новин.
12:40 Вечір з Яніною Соколовою.
13:00 Час. Підсумки тижня з Анною Мірошниченко.
14:00 Час новин.
14:10 Д/с "Нижче тільки пекло".
15:00 Час новин.
15:35 Час Ч.
16:00 Час новин.
16:15 Д/с "Бойові кораблі".
17:00 Час новин.
17:10 Д/с "Бойові машини".
18:00 Час новин.
18:10 Д/с "Сумнозвісні".
19:00 Час новин.
19:25 Д/с "1941".
20:15 Інформаційний вечір.
21:00 Час новин.
21:40 Час-Time.
22:00 Д/с "Собор на крові".
22:35 Д/с "Щоденники Другої світової війни".
0:00 Час новин.
0:30 Д/с "Божевільний світ".
1:20 Машина часу.
2:00 Час новин.
2:15 Інформаційний вечір.
2:55 Вечірній преЗЕдент.
3:00 Час новин.
3:15 Фіз Культ Ура!
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Свекруха чи невістка".
13:50 "Місія: краса".
15:00 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
19:20 Т/с "Агенти справедливості".
22:30 Т/с "П'ята варта".
2:45 "Життя в іншому вимірі".
4:20 "Єврочекін".
Еспресо TV
5:30 "Студія Захід" з Антоном Борковським.
6:30 "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером.
7:00 "Еспресо: гаманець".
7:05 "Шустрова Live".
7:30 "Еспресо: капітал".
8:00 "Унікальні дерев'яні церкви Карпат".
8:20 "Історична правда".
8:50 Ток-шоу "Еспресо: Дебати".
9:55 Новини.
10:05 "Суботній політклуб".
11:00 Новини.
11:05 "Поліцейська хвиля".
11:30 "Еспресо: капітал".
12:00 Новини.
12:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
12:20 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
13:00 Новини.
13:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
14:00 Новини.
14:10 "Коментар" з Анжелікою Сизоненко.
15:00 Новини.
15:15 "Погода" з Наталкою Діденко.
15:20 "PRO фінанси".
16:00 Новини.
16:10 "Змістовно" з Христиною Яцків.
17:00 Новини.
17:10 "Змістовно" з Христиною Яцків.
18:00 Новини.
18:15 "Футбольний формат".
19:00 "Великий ефір Василя Зими".
21:00 ВВС News Україна.
21:15 "Підсумки" з Анною Валевською.
22:00 "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером.
22:30 "Поліцейська хвиля".
23:00 "Еспресо. Док".
0:00 "Змістовно" з Христиною Яцків.
1:40 "Великий ефір Василя Зими".
3:35 "Суботній політклуб".
4:30 "Змістовно" з Христиною Яцків.
Z ZIK
7:00 Чудова четвірка.
8:00 #Новини.
8:10 Чудова четвірка.
9:00 #Новини.
9:10 Чудова четвірка.
10:00 #Новини.
10:10 Чудова четвірка.
11:00 #Новини.
11:10 Чудова четвірка.
12:00 #Новини.
12:10 Чудова четвірка.
13:00 Ток-шоу "13:00".
14:00 #Новини.
14:10 Чудова четвірка.
15:00 Ток-шоу "15:00".
16:00 #Новини.
16:10 Чудова четвірка.
17:00 Ток-шоу "17:00".
18:00 Деталі дня.
19:00 Ток-шоу "19:00".
22:00 Деталі дня.
23:00 Ток-шоу "15:00" (повтор).
0:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).
3:00 Ток-шоу "15:00" (повтор).
4:00 Ток-шоу "19:00" (повтор).
4 канал
5:15 Лекторій.
5:40 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
6:05 Твій дім навиворіт.
6:35 Невипадково.
6:40 Люди кіно.
7:00 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
7:25 Лікар Live.
7:45 Лекторій.
8:10 Невипадково.
8:20 Під іншим кутом.
8:45 Лідер суспільної думки.
9:00 Новини.
9:20 О порі.
10:20 Новини.
10:40 О порі.
11:40 Новини.
12:00 О порі.
13:00 Новини.
13:20 О порі.
14:20 Новини.
14:40 О порі.
15:40 Новини.
16:00 О порі.
17:00 Новини.
17:15 О порі.
18:00 Без коментарів.
18:15 Часопис.
18:35 Світогляд.
18:45 Новини.
19:00 Повечір'я чільне.
20:00 Прямим текстом.
21:15 Четверта влада.
22:00 Події дня.
22:30 Лідер суспільної думки.
22:45 Український контекст.
23:30 Твій дім навиворіт.
0:00 Кепітал.
0:35 Лекторій.
1:00 Прямим текстом.
2:15 Історична правда з Вахтангом Кіпіані.
2:40 Лікар Live.
3:00 Кепітал.
4:30 Український контекст.