Телепрограма на 27 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
1+1
18:15 "Українські сенсації".
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 4 сезон, 5 еп. Прямий ефір.
0:40 Х/ф "Стів Джобс".
3:00 Х/ф "Холодне літо 53-го".
СТБ
17:00 "Хата на тата".
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
21:10 "Я соромлюсь свого тіла".
23:10 "Детектор брехні".
1:20 Нічний ефір.
ICTV
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:35 Х/ф "Форсаж 8".
23:30 Х/ф "Перевізник: Спадщина".
1:25 Х/ф "Звіт з "Європи".
3:05 Я зняв!
Новий канал
19:00 Х/ф "Мумія: Гробниця імператора драконів".
21:00 Х/ф "Цар скорпіонів".
23:00 Х/ф "Омен".
1:10 Вар'яти.
2:30 Новий погляд.
2+2
18:00 Х/ф "XXX".
20:15 Х/ф "XXX: Новий рівень".
22:10 Х/ф "Мегарозлом".
0:00 Х/ф "Рейд у пустелю 2", 2 с.
1:35 "Облом.UA".
4:30 "102. Поліція".
К1
19:00 "Орел і Решка. Дива світу".
0:30 Х/ф "Звір".
2:20 "Бійцівський клуб".
3:15 "Нічне життя".
ТЕТ
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:30 Країна У 2.0.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
20:30 Країна У 2.0.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
22:00 Країна У 2.0.
23:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
23:30 Країна У 2.0.
0:00 Країна У.
0:30 Панянка-селянка, 3 сезон.
1:45 Т/с "Щоденники Темного", 34 і 35 с.
3:15 Т/с "Віталька".
НТН
17:25 Х/ф "Невловимі месники".
19:00 Х/ф "Корона Російської імперії, або Знову невловимі".
21:40 Х/ф "Замкнутий ланцюг".
23:35 Х/ф "Проект А 2".
1:30 "Речовий доказ".
Інтер
18:10 Х/ф "Наслідки".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "К-19".
23:15 Х/ф "П'ять хвилин страху".
1:05 "Речдок".
3:30 Д/ф "Пережити Голокост. Війна Фредді Ноллера".
UA: ПЕРШИЙ
18:00 Д/с "Історії вулканів".
18:30 "Всі на море". "Мозамбік".
19:30 Д/с "Планета інновацій". "У пошуках майбутнього комунікацій".
19:55 Д/ф "Азорські острови: Люди, фауна, спосіб життя".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Прем'єра. Х/ф "Створення леді" [16+].
23:45 Новини.
0:10 Погода.
0:15 Д/с "Таємний код віри", 3 с.
1:15 Пліч-о-пліч.
1:25 Країна пісень.
2:25 Погода.
2:35 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:50 Новини.
4:15 #ВУКРАЇНІ.
4:40 Святі та грішні.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/ф "Слагтерра: Вглиб тіней".
23:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
К2
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Удачний проект.
0:20 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
Індиго TV
19:00 Т/с "Агенти справедливості".
22:10 Т/с "П'ята варта".
2:35 "Життя в іншому вимірі".
4:15 "Єврочекін".