Вибір каналів
За пакетами
За категоріями

Телепрограма на 16 липня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Paramount Comedy
17:15 "Paramount Comedy. Кадри".
17:40 Т/с "Голдберги", 3 сезон, 15 с.
18:05 Т/с "Мамця", 6 сезон, 11 с.
18:30 Т/с "Мамця", 6 сезон, 12 с.
19:00 Т/с "Теорія великого вибуху", 9 сезон, 18 с.
19:20 Т/с "Теорія великого вибуху", 9 сезон, 19 с.
19:45 Т/с "Теорія великого вибуху", 9 сезон, 20 с.
20:10 Т/с "Друзі", 5 сезон, 1 с.
20:35 Т/с "Друзі", 5 сезон, 2 с.
21:00 Т/с "Клініка", 4 сезон, 9 с.
21:25 Т/с "Клініка", 4 сезон, 10 с.
21:50 Т/с "Голдберги", 3 сезон, 14 с.
22:15 Т/с "Голдберги", 3 сезон, 15 с.
22:40 Т/с "Голдберги", 3 сезон, 16 с.
23:05 М/с "Південний парк", 10 сезон, 10 с.
23:30 М/с "Південний парк", 10 сезон, 11 с.
23:55 "Paramount Comedy. Кадри".
0:45 "Відеобімба".
Трофей
17:14 Просто про складне, 44 еп.
18:00 Що на Що клює?
18:10 Календар мисливця.
18:15 Трофей С.
18:33 Майстерня, 137 еп.
18:51 ШОуОЛДА, 179 еп.
19:34 Мисливські рецепти, 14 еп.
19:57 Спортинг, 32 еп.
20:31 Риболовля з Юрієм Петрашем, 122 еп.
21:02 Календар рибалки.
21:09 F-Новинки.
21:15 Трофей С.
21:32 Стежинами рибалки, 31 еп.
22:06 Збройова школа, 32 еп.
22:34 Готуємо на природі, 150 еп.
22:45 Шлях до трофею, 23 еп.
23:18 На хвості з Сергієм Іволгіним, 20 еп.
23:44 Школа спортингу, 3 еп., 1 ч.
0:02 Календар рибалки.
0:09 F-Новинки.
0:15 Трофей С.
0:33 Готуємо на природі, 149 еп.
0:49 Шлях до трофею, 31 еп.
1:24 Збройова школа, 31 еп.
1:50 Стежинами рибалки, 34 еп.
2:24 Риболовні пригоди з Євгенієм Панасюком, 24 еп.
3:00 Що на Що клює?
3:10 Календар мисливця.
3:15 Трофей С.
3:35 Майстерня, 136 еп.
3:54 ШОуОЛДА, 177 еп.
4:39 Спортинг, 31 еп., 2 ч.
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
22:55 "П'ята колонка".
23:25 Повтор вечірнього ефіру.